Європейський реліз Ni No Kuni затримається.

Автор: | 12.01.2013

Європейський реліз Ni No Kuni затримається. Видавництво Namco Bandai оголосило, що реліз гри Ni No Kuni в Європі і Австралії затримається. Англійське підрозділ компанії повідомило в своєму офіційному твіттері, що Ni No Kuni надійде в продаж не 25 січня, як планувалося раніше, а 1 лютого.

Реліз проекту в Росії також буде відкладено до цієї дати. Представники Namco Bandai пояснили, що реліз запізниться через проблеми з логістикою і вибачилися перед геймерами. Вони також повідомили, що в якості компенсації в гру буде доданий новий компаньйон — істота по імені Draggle. DLC з ним можна буде безкоштовно завантажити відразу після релізу гри.

Вихід Ni No Kuni в США пройде за планом: в американських магазинах гра з’явиться вже 22 січня. Проект вийде ексклюзивно на консолі PS3. RPG Ni No Kuni: Wrath of the White Witch розробила Level-5. У роботі над грою також брала участь анімаційна студія Ghibli, яку очолює Хаяо Міядзакі. Ця компанія відома за такими мультфільмами, як «Навсікая з долини Вітрів», «Мій сусід Тоторо», «Порко-Россо» та іншим. Варто відзначити, що музику до Ni No Kuni писав японський композитор Джо Хісаісі, який створив саундтреки до багатьом мультфільмам Міядзакі.

Головним героєм Ni No Kuni є хлопчик Олівер, який потрапляє в чарівну країну після трагічної загибелі його матері. Там він вчиться магії, сподіваючись, що завдяки чаклунству він знову зможе зустрітися зі своєю мамою.