Valve розсекретила Steam Box.

Автор: | 12.01.2013

Компанія Valve розсекретила плани випустити власний ігровий пристрій. Як розповів в інтерв’ю The Verge глава Valve Гейб Ньюелл, в даний час студія займається розробкою проекту, який носить кодову назву Bigfoot. Як пояснив Ньюелл, власне ігровий пристрій Valve буде працювати під управлінням Linux. Він, однак, додав, що власники Steam Box зможуть встановити на нього і іншу ОС, наприклад, Windows. Він також натякнув, що до пристрою можна буде підключити більше двох моніторів і контролерів, що дозволить геймерам грати в одну гру паралельно.

Ньюелл також підтвердив, що студія зацікавлена у створенні біометричного контроллера (раніше в Мережі вже спливали відомості, що компанія може працювати над подібним пристроєм), але ніяких більше докладних відомостей про нього не надав.

Глава Valve не став уточнювати, протягом якого терміну компанія збирається офіційно представити фінальну версію Steam Box. Він також не назвав імовірну вартість пристрою. Раніше один з інженерів Valve Бен Красноу заявив, що офіційно анонсувати Steam Box в 2013 році компанія не збирається.

Bigfoot стало другим ігровим пристроєм від Valve, анонсованим на виставці CES 2013. Однак на відміну від проекту Piston (ігрового комп’ютера, призначеного в першу чергу для відтворення контенту з сервісу Steam в режимі Big Picture), який робить на гроші Valve компанія Xi3, Bigfoot повністю є власною розробкою студії.