Ігри виявилися самим грошовим розділом Kickstarter.

Автор: | 12.01.2013

Ігри виявилися самим грошовим розділом Kickstarter. Сайт колективного фінансування Kickstarter підбив підсумки 2012 року. Згідно з ними, в минулому році користувачі Kickstarter найохочіше перераховували кошти на ігрові проекти: на них зібрали більше 83 мільйонів доларів.

Всього ігри, розміщені на Kickstarter, в 2012 році підтримали понад півмільйона людей. Варто відзначити, що при цьому лише близько третини всіх ігор, які були розміщені у 2012 році на Kickstarter, у результаті були успішно профінансовані.

Як пишуть представники сайту, всього в цьому році на ньому було розміщено 2796 ігрових проектів, а успіху домоглися лише 911 з них. Ключовими ігровими проектами, які були профінансовані на Kickstarter в 2012 році, стали Double Fine Adveture від Тіма Шефера (з нього почалася епоха великобюджетних ігор на сайті), Wasteland 2 від Брайана Фарго і Project Eternity, який представила на сайті студія Obsidian.

У 2012 році користувачі також зібрали через Kickstarter засоби для розробки таких ігрових пристроїв, як шолом-стереовізор Oculus Rift і консоль Ouya, яка працює на базі Android. Всього в 2012 році на проекти Kickstarter було перераховано 313 мільйонів доларів. Другий за успішності після ігор стала категорія «Фільми та відео» — на проекти з неї було перераховано 57 мільйонів.

Сайт колективного фінансування Kickstarter існує з 2009 року. З його допомогою люди можуть представити на суд громадськості свої нові проекти, а користувачі сайту, в свою чергу, можуть перерахувати гроші на їх розробку і виробництво. В даний час на Kickstarter існують 13 категорій проектів — від ігор до їжі, театру і танців.