Студія Capcom Vancouver зайнялася новим проектом.

Автор: | 12.01.2013

Студія Capcom Vancouver, яка працювала над серією Dead Rising, зайнялася новим проектом. Інформацію про це виявив на офіційному сайті компанії портал Eurogamer.

Ніякої конкретної інформації про гру поки немає, проте на сайті згадується, що це буде наступний великий проект видавництва Capcom. Поки він знаходиться на ранній стадії розробки, і ванкуверської відділення веде набір співробітників, які хотіли б взяти участь у його створенні. В описі загадкового проекту окремо обмовляється, що в ньому немає зомбі, отже, він не є новою частиною серії Dead Rising.

Чутки про розробку цього проекту регулярно з’являються в пресі в останні роки, однак конкретного підтвердження вони поки не знайшли. Eurogamer в той же час вказує, що, згідно вакансії, яку Capcom Vancouver розмістила на LinkedIn, зараз студія працює над двома проектами одночасно. Як зазначає портал, цим другим проектом і може бути Dead Rising 3. Раніше в Мережі вже з’являлися подробиці про цей проект.

Так, у грудні 2011 року анонімні джерела розкрили, що в третій частині зомбі-екшна буде новий герой (автомеханік по імені Рик), якому доведеться вибиратися з вигаданого міста під назвою Лос-Пердідос. ЗМІ писали, що в грі з’явиться Меріан Меллон, головний антагоніст з другої частини, і що там буде новий лиходій — генерал Хемлок. Тоді преса припускала, що анонс відбудеться на Spike VGA 2011, однак ці прогнози не виправдалися.

Перша частина Dead Rising, в якій журналісту Френку Уесту доводилося зустрітися з зомбі, вийшла в 2006 році. Її продовження надійшло в продаж два роки опісля. Його головним героєм став колишній мотогонщик Чак Грін. У 2011 році Capcom Vancouver випустила перероблену версію Dead Rising 2, в якій головною дійовою особою знов став Френк Уест.