Екшн по The Walking Dead обзавівся датою релізу.

Автор: | 12.01.2013

У стелс-екшену The Walking Dead: Survival Instinct з’явилася дата релізу. Як повідомив порталу Digital Spy продюсер проекту Гленн Гембл, гра надійде в продаж в Європі 29 березня. Термін релізу в США поки не називається.

Гембл також повідомив, що студія-розробник Terminal Reality вирішила випустити проект для Wii U. Чи вийде він на цій платформі одночасно з іншими версіями, не уточнюється. Гембл пояснив, що на новій консолі гра Nintendo не буде принципово відрізнятися від інших версій, проте там буде більш зручне управління інвентарем (він завжди буде відображатися на екрані контролера Wii U).

Екшн The Walking Dead: Survival Instinct зроблений за мотивами однойменного серіалу. Головним героєм гри є Деріл Діксон — один з персонажів серіалу. Однак події екшна будуть випереджати історію, яка розповідається в серіалі. Головною метою Деріла і його брата Мерла в грі буде дістатися до Атланти.

Survival Instinct стане другою за останній час грою по всесвіту The Walking Dead. Раніше студія Telltale Games випустила однойменний квест. Він складався з п’яти епізодів, які виходили з регулярністю приблизно раз на два місяці з весни 2012 року. Квест користувався великим успіхом: він розійшовся тиражем в 8,5 мільйонів копій і отримав звання гри року на Spike VGA. В даний час Telltale працює над другим сезоном TWD.