Духовний спадкоємець Planescape: Torment.

Автор: | 12.01.2013

Розробник розповів про «спадкоємця» Planescape: Torment. Глава студії inXile Брайан Фарго розповів про гру, яка повинна стати «духовним спадкоємцем» Planescape: Torment. Розробник розкрив подробиці про проект в інтерв’ю, яке він дав блогу Rock Paper Shotgun.

Так, Фарго повідомив, що в створенні проекту бере участь Монте Кук — один з провідних сучасних дизайнерів настільних рольових ігор, який також працював над оригінальним сеттінг Planescape. Глава inXile додав, що над проектом трудяться і інші розробники Planescape, в тому числі Дана Натсон і Рей Валлес. Фарго також розкрив, що дія «продовження» Planescape: Torment відбуватиметься не у всесвіті Dungeons & Dragons (як вже повідомлялося раніше, компанія Wizards of the Coast, яка володіє правами на неї, проектом не зацікавилася), а в світі Numenera. Це настільна рольова гра, яку розробив Монте Кук. Її дія відбувається на Землі в далекому майбутньому, після падіння восьми великих цивілізацій, серед руїн яких і живе людство. Герої Numenera мандрують по світу в пошуках артефактів, що залишилися від колишніх часів.

Коментуючи зміну сеттінга, Фарго заявив: «Так, у нас не буде Фейрі чи дияволів, але у нас будуть демонічні створення з далеких вимірів, які лежать за межами людської уяви. У нас не буде богів, але з’являться створення, які живуть тисячоліттями і володіють здібностями руйнувати і створювати, доведеними до досконалості за час їх існування. У нас не буде планів в класичному розумінні, але ми створимо шляху до далеких світів, а стародавні машини зможуть закинути гравців в такі місця, де нормальні закони природи вже не діють «. Про те, що студія inXile вирішила взятися за розробку «духовного спадкоємця» Planescape: Torment, стало відомо на початку грудня. Тоді про це повідомив гейм-дизайнер Колін Маккомб, який працював над сценарієм оригінальної гри від Black Isle. Маккомб розповів, що зараз гра знаходиться на ранній стадії розробки, а її виробництво почнеться лише після релізу Wasteland 2, над якою зараз працює inXile.

Оригінальна RPG Planescape: Torment, яку розробила студія Black Isle, вийшла в 1999 році. Вона до цих пір вважається однією з кращих ігор у цьому жанрі всіх часів і народів.