Планшет для завзятих геймерів оцінили в тисячу доларів.

Автор: | 12.01.2013

Компанія Razer на виставці CES 2013 назвала ціну на планшет Edge, призначений для любителів комп’ютерних ігор. На пристрої можна запускати всі ігри, написані для PC; також Edge можна використовувати як звичайний комп’ютер.

Пристрій буде поставлятися в двох версіях. Перша, Edge, буде коштувати 999 доларів США, а друга, Edge Pro, — 1299 доларів США, повідомляється на сайті Razer.

Планшет працює під управлінням Windows 8. У нього 10,1-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 1366 на 768 точок і відеокарта Nvidia GT640M LE; є модулі Wi-Fi і Bluetooth.

У молодшої моделі процесор Core i5, 4 гігабайти оперативної і 64 гігабайти внутрішньої пам’яті. У Edge Pro задіяні процесор Core i7, 8 гігабайт оперативної і до 256 гігабайт внутрішньої пам’яті.

Аксесуари до пристрою потрібно буде докуповувати окремо. Контролер (два «рогача» з кнопками, розташовані з боків планшета) коштує 250, клавіатура — 199, док-станція — 99, а додатковий акумулятор — 69 доларів.

Поставки планшета, який без периферії важить майже кілограм, почнуться в першому кварталі 2013 року. Спочатку купити пристрій зможуть тільки жителі Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Компанія Razer вперше представила планшет на виставці CES 2012. На виставковому стенді і на прес-фотографіях апарат демонструвався разом з контролером. Тоді Razer не уточнювала, що контролер потрібно буде докуповувати окремо.

До січня 2013 року планшета Edge був відомий під назвою Project Fiona. Razer називає Edge «першим ігровим планшетом, створеним колективними зусиллями», оскільки в ході розробки до уваги бралися поради геймерів.