Як встановити веб-камеру.

Автор: | 20.02.2012

Інтернет сьогодні дозволяє майже всім — відправляти повідомлень електронної пошти, публікацію кореспонденції і звичайно ж, фото та відео спілкування, он-лайн фотошоп, а тепер і монтаж відео онлайн. Сама захоплююча річ, з них буде фото і відео. І, щоб ефективно обмінюватися фотографіями та відео, ви повинні спочатку знати, як використовувати веб-камеру, завдяки якій можна зробити відео і приколотися над знайомим, це найпростіший інструмент і доступний у ваших руках.

Веб камера -це пристрій, який має можливість захоплення зображення, що рухається, після чого його можна зберегти на вашому комп’ютері. Більшість веб-камер, підключаються до USB порту комп’ютера, або вже вмонтований у сам ноутбук або комп’ютер. Використовувати веб-камеру досить легко. Все, що вам потрібно зробити, це виконати наступні кроки:

1. Переконайтеся, що веб камера правильно встановлена на вашому комп’ютері.

Коли ви купите веб-камеру для комп’ютера в будь-якому магазині електроніки, до неї буде додаватися диск з драйверами. Запустіть диск у пристрої комп’ютера і переконайтеся, що камера правильно розпізнається операційною системою. Завантажити потрібно програмне забезпечення у відповідності з інструкціями.

2. Визначте, як ви збираєтеся використовувати веб-камеру.

Камери поставляються з власним програмним забезпеченням. Ви можете використовувати його для захоплення зображень, або створити відеоролик. Але воно також може працювати з онлайн-сервісами, як Skype, Yahoo, Google, AOL. Використання веб камери для обміну зображеннями і відео за допомогою цих послуг безкоштовно.

3. Запустити програмне забезпечення.

Якщо ви вирішили використовувати веб-камеру, вбудовану в програмне забезпечення, просто натисніть на значок, який був створений після того, як програма була встановлена. Камера буде працювати відразу ж. Якщо ви хочете використовувати веб-камеру з онлайн відео сервісами обміну відео повідомленнями, увійдіть за допомогою свого імені в відповідне програмне забезпечення, що додається, ввівши при цьому пароль, камера повинна запуститься автоматично.

4. Зйомки та збереження відео та зображень за вашим бажанням.

Веб камера керована програмним забезпеченням може зберегти відео і зробити фото знімки, одержані на екрані. Типу пустувати, зробити велику усмішку без фопошопа, тут є можливість вам робити вставки, змінювати фон, робити різні відео ефекти, створювати приколи.

Ось вам були представлені прості кроки, щоб використовувати веб-камеру, не тільки для спілкування в мережі, а і як інструмент для розваг. Вам не потрібно бути експертом, все дуже просто і доступно, ви придумали сюжет, дизайн, а далі все за онлайн сервісами.