Як заробляти на онлайн іграх?

Автор: | 20.02.2012

Якщо у вас є мета отримувати гроші в мережі, то для цього існує безліч способів. Правда працювати все одно треба.. Що ж зробити, щоб отримувати гроші без звичної роботи? Правильно! Грати!

Онлайн ігри, в поточне десятиліття, стали відомі і доступні мільйонам людей. В цілому, ви самі прекрасно знаєте, що це і з чим його їдять.. І розглядати ми сьогодні будемо сам принцип заробітку в онлайн іграх.

Як і в житті, в хорошій онлайн грі повинна бути якісно розвинена економіка, центром якої є гроші або цінності. Як і в житті, володіння великою сумою грошей, гарантує гравцям силу і владу. Означає! ми повинні продавати гравцям ігрову валюту за звичайні, не ігрові гроші.

Отже, для того щоб гра стала прибутковою роботою, ви повинні бути стурбовані насамперед шкурным інтересом. Будь-які кланові або громадські заходи повинні приносити вам прибуток або навіщо вони вам потрібні?. Всі покупки та інші витрати повинні бути тільки для збільшення обсягу заробітку. І так, позбавившись від всіх по справжньому зайвих витрат, ви почнете заробляти зайві кошти. А потім продавати їх.

Але можна зробити і з іншого, задіяти, так сказати, план Б. Ця ідея полягає в тому, щоб бути іменитим і сильним гравцем в ігровому світі. Отже, ви гарантовано потрапите в тісне коло елітних гравців. І, як наслідок, значно збільшить ваш дохід, що забезпечить рідкісними предметами. Надлишок коштів можливо буде як раз направити на продаж. Таким чином, можна отримувати набагато більше грошей, ніж регулярним вбивством монстрів. Але є й погана сторона медалі — потрібно дуже багато вільного часу на гру.

Минув час і ви нарешті знайшли надлишок коштів, який тепер необхідно реалізувати. Не забувайте про правила гри, в яких реалізовувати ігрові цінності, традиційно, заборонено. Крім як приятелям, ігрові цінності можна реалізувати на спеціальних біржах, у онлайн-магазинах іграм. Не забувайте, що вкрай поганою ідеєю, буде повідомити про бажання продати ігрову цінність у відкритому джерелі, хоча іноді це єдиний спосіб продати рідкісну річ. Якщо є тривоги в чесності покупці валюти, використовуйте послугу гаранта. Дані послуги, як правило, надаються авторитетними сайтами іграм або ж всім відомими ігровими особистостями.

Як тільки у вас з’явиться впевненість у безпеці угоди і її вигодою для вас, варто вивчити технічні аспекти. Як власне зробити обмін грошей, чи то електронними грошима, чи то при особистій зустрічі, якщо ви географічно розташовані недалеко. І завжди пам’ятайте: всі брешуть і всі хочуть отримати товар нахаляву. Не розслаблюйтеся і добре все обмірковуйте.

А в підсумку. І якщо вже ви і так проводите у грі багато часу, то нехай це буде хоч з якоюсь метою. Тоді через пару років гри вам не буде боляче за безцільно програні роки. Отримавши першу сотню доларів, ваша гра перетвориться на роботу. Тому що будь-яка дія, спрямована на заробіток грошей, — це робота. І тому відмазка для дружини, чоловіка або батьків звучить так: ви не грали, а працювали.