Як вибрати ідеальний домен — імя для вашого сайту?

Автор: | 21.02.2012

Хочете сайт і піклуєтесь за ваше доменне ім’я веб-сайту, щоб воно було правильно вибрано?

Це просто, як людина, вимагає імені, щоб висловити свою особистість в цьому світі, так же сайт теж потребує унікального імені, так, щоб його можна легко запам’ятає і ефективно використовувати. Зараз існує багато доменних зон прив’язаних до тематик, країн, регіонів, але якщо ви збираєтеся використовувати ваш сайт на міжнародному рівні, то краще .com, .net, .info і .org не придумати.

Доменне ім’я для веб-сайту повинно бути впізнаєме і зручне для того, щоб запам’ятати його так, щоб воно було на слуху і його можна було з чимось асоціювати, а бажано з темою вашого сайту. Довге доменне ім’я не варто реєструвати, найкраще запам’ятовуються імена до шести знаків — шкода, що такі імена вже майже всі зайняті і тому вам доведеться задіяти всю вашу фантазію. Після того як ви купите домен і створите сайт вам знадобиться може розкрутка сайту, щоб відвідувачі потекли рікою до вас.

Якщо ви зібралися купити домен для бізнесу вам треба його підібрати так, щоб він був співзвучним з назвою вашої фірми або товару, тому що, це перше, що люди будуть прагнути набрати у своєму браузері. Це найбільш легка річ для них, щоб згадати, навіщо малозрозумілі доменні імена.