Американське товариство кінокритиків вибрало фільм року.

Автор: | 09.01.2012

Національне товариство кінокритиків США (National Society of Film Critics) вибрало кращим фільмом 2011 року «Меланхолію» Ларса фон Трієра.

Ларс фон Трієр проте не отримав премію за кращу режисуру, її віддали для Теренса Маліка за фільм «Древо життя». Ця ж картина отримала премію за кращу операторську роботу.

Кращою актрисою визнана Кірстен Данст, яка виконала одну з головних ролей в «Меланхолії». Бреду Пітту дістався приз як кращому акторові за роботи у фільмах «Людина, яка змінила все» (Moneyball) і «Древо життя».

Кращою картиною іноземною мовою визнана драма іранська «Розлучення Надера і Сімін» (A Separation) про подружню пару, яка повинна прийняти рішення покинути батьківщину. Ця картина також отримала нагороду за кращий сценарій.

У Національне товариство кінокритиків США входять 58 оглядачів з найбільших газет Лос-Анджелеса, Бостона, Нью-Йорка і Чикаго, а також з журналів Time, Newsweek і The New Yorker. Багато з фільмів, акторів і кінематографістів, зазначених критиками, часто стають номінантами на головну премію американської кіноіндустрії «Оскар».

Лента.ру