Гра Bastion розійшлася накладом у півмільйона копій.

Автор: | 08.01.2012

Інді-гра Bastion за п’ять місяців після релізу розійшлася накладом у півмільйона копій. Про це повідомили розробники проекту зі студії Supergiant Games в інтерв’ю порталу Eurogamer. За їхніми словами, комерційному успіху гри посприяла різдвяний розпродаж в сервісах цифрової дистрибуції, де представлений проект.

Грег Касавін (Greg Kasavin), глава Supergiant Games, зазначив, що завдяки успіху Bastion у студії з’явилася можливість розробляти свій наступний проект, не залучаючи сторонніх інвесторів. На питання про те, чи будуть розробники випускати сіквел гри, Касавін відповів, що вони не планували створення другої частини. Однак він не став заперечувати, що одного разу студія випустить ще одну гру по світу Bastion. «Ми з самого початку задумали» Бастіон «як самостійний проект. Але зізнаюся, що ми хотіли створити цікавий світ, у якому можуть одного разу відбутися та інші історії», — додав Касавін.

Історія про те, як Малюк (головний герой Bastion) намагається відновити мир, зруйнований під час глобальної катастрофи, вийшла в серпні 2011 року. Проект видавала компанія WBIE. Гра надійшла в продаж в Steam і XBLA. Пізніше браузерна версія Bastion з’явилася також в інтернет-магазині Google Chrome.

Проект був добре зустрінутий профільною пресою і ігровим співтовариством. На початку грудня Bastion була номінована в чотирьох категоріях на Spike VGA і перемогла в трьох з них: найкраща пісня, кращий саундтрек і краща гра для скачування. У номінації «Інді-гра року» Bastion поступилася проекту Minecraft від шведської студії Mojang.