Новий Kia Sorento.

Автор: | 22.09.2019

автоДля більшості нових покупців автомобілів, кросовери є не більше ніж спосіб для сім’ї які налаштовані не купувати мінівен, а шукають йому заміну. Зізнайтеся — єдині речі, які відрізняють найбільші CUVs від мінівенів є відсутність зсувних бічних дверей і на більшість з них варіанти повного приводу. Через що великі кросовери перетворилися на популярний сегмент з більш товстими формами і більшою виручкою для виробників, проте, авто виробники мають багато стимулів, щоб зберегти свої пропозиції свіжими, і саме тому Kia представила свій новий Sorento. Як свідчить оцінка автомобіля, що новий Kia Sorento — Більше, ніж здається на перший погляд!

Не дивлячись на всі розповіді, новий Kia Sorento виглядає дуже схоже на попереднє покоління автомобіля, який прийшов на місце попередника. Kia стверджує, що менше 20 відсотків із запчастин були перенесені на нову модель їх Sorento, і це досить типовий обсяг для «всіх нових» поколінь автомобілів. Особливої уваги тут заслоговують ортопедичні подушки накидки EkkoSeat якими можна комплектувати автомобіть, що додасть максимум комфорту водію під час руху.

Нове покоління Sorento звершило урочисто новий вид дизайну для Kia з моменту його введення в кінці 2009 року, як модель 2010 року, і це третє покоління 2019 приносить тонкі зміни, які допоможуть зробити ще кращої якості кросовера. Ці поліпшення включають світлодіодні фари денного світла і вертикальні протитуманні фари попереду, в той час як по горизонталі, орієнтовані світлодіодні задні ліхтарі додають набагато більш лаконічний дизайн Соренто, ніж квадратної форми.

В цілому, ці скромні поліпшення дали моделі Sorento більш зрілий і висококласний зовнішній вигляд, але ці зміни досить тонкі, що ви могли б спойно сплутати одне покоління з іншим.