Нагрівальні кабеля для сніготанення на тротуарах.

Автор: | 23.09.2019

сніготанення на тротуарахНагрівальні кабелі застосовують в системах для обігріву тротуарів. Метою таких систем є забезпечення безпечного пересування переходів в холодну пору року.

Крім цього ці системи обігріву захищають поверхню відкритих майданчиків від пошкоджень в процесі сколювання льоду або очищенню від снігу , збільшуючи тим самим термін служби дорожніх покриттів.

В принципі своїм пристроєм системи сніготанення практично не відрізняються від систем , які застосовуються для теплих підлог.

Відрізняються вони лише ті , що потужність нагрівальних кабелів буде більше для тротуарів.

Дуже важлива в цих системах обігріву функція високої міцності марок кабелю , який використовують в цій конструкції . Цього домагаються спеціальним бронюванням .

Потрібно застосовувати нагрівальні кабелю таких марок , які укладаються на металеву арматуру , прокладаються у відкритому грунті , під піском або гравієм.

Вони повинні витримати розривані навантаження , причини яких сезонні цикли розширення-стиснення бетону або зсув сипучих матеріалів.

Такі кабелі повинні витримувати перетискання і навантаження внаслідок дії ваги від важкого транспорту, наприклад.

Є багато способів установки систем сніготанення , з оглядкою на те, яка структура у дорожнього покриття, чи то майстерно встановлена бруківка, тротуарна плитка, чи просто асфальт.

Систему сніготанення можна використовувати на всякій зовнішній поверхні (асфальт , бетон , тротуарна плитка , мармур , граніт) . Найчастіше системи сніготанення встановлюють на таких об’єктах , як: стоянки , проїжджа частина , тротуар , зовнішні сходи , навантажувальні рампи і мости.

Застосування такої системи , безумовно , важливо і необхідно на сьогоднішній день.