Як кріплять штучний камінь на фасад?

Автор: | 24.01.2019

камень на фасадМене недавно запитали! Розкажіть, як кріплять штучний камінь на фасад?

Штучний камінь можна садити на цементний розчин або на спеціальний цементно-піщаний клейовий склад, який отримують з сухих сумішей або особливих видів клею і мастик. Склад наносять на поверхню каменю або на стіну. Попередньо необхідно підготувати фасад, подібне так само варто зробити якщо Ви вимостити вирішили фасад керамічною плиткою, та прийміть до уваги купувати клей чи плитку завжди вигідніше через офіційний сайт виробника, так як виробник завжди пропонує кращі ціни і широкий вибір.

Цегляну і бетонну основу (якщо вона рівна) підготовка не вимагає. Якщо є нерівності, їх слід заштукатурити. Перед облицюванням металеву поверхню потрібно очистити від іржі і бруду, після чого зміцнити її армуючою сіткою. Дерев’яний фасад спочатку вологоізолювати і теж покрити штукатуркою сіткою.

Якщо стіна дуже нерівна, то поверх сітки краще нанести шар вирівнюючої штукатурки, який обов’язково повинен просохнути до початку монтажу обробного каменя. Дерев’яну основу можна підготувати і іншим способом. До стіни кріплять обрешітку, до неї монтують цементно-стружкові плити (ЦСП), а вже до цієї «обшивці» — облицювальний камінь.

По матеріалам https://www.vash-dvir.in.ua/