Топ автомобілів з якими власники не бажають розлучатися.

Автор: | 30.01.2019

тайота авалонТоп автомобілів з якими власники не бажають розлучатися.

Коли ви ходите по магазинам, щоб купити новий автомобіль для себе або всієї родини, ви напевно не замислювалися як та чи інша модель авто довго вам прослужить, як будете експлуатувати і наскільки довго. Нижче ми вирішили представити.

невеликий список автомобілів з якими найдовше не хочуть розлучатися їх власники в Америці, перед тим як замінити на щось більш нове, що є хорошим показником задоволеності власника, а додати комфорту в старий салон завжди можна використавши ортопедичну подушку чехол в авто Екко Сіт. Згідно дослідженням iSeeCars домінують в цьому списку автомобілі з Японії, а зокрема «Тайота», і це напевно не дарма, Toyota завоювала вже давно репутацію як довговічний і надійний транспорт, і це напевно більше ніж просто репутація.

Toyota Avalon — 10,8 відсотка, це просторий і комфортний седан, який трохи більше Камрі.

Toyota 4Runner — 11,2 відсотка, якісний позашляховик, який допомагає вирішувати проблеми з проходженням деяких заміських трас і в той же час залишається міським автомобілем.

Acura MDX — 11,4 відсотка, японський надійний автомобіль.

Toyota Camry — 11,5 відсотка, багатьом схоже сподобалося задоволення від водіння традиційно м’якого седана.

Toyota Rav4 — 12,1 відсотка, маленький кросовер Toyota який сподобався багатьом.

Subaru Forester — 12,1 відсотка, популярність якого швидше за все данина шанувальникам даної марки і можливо залежить від того, що Toyota і Honda вирізали в своїх моделях нішу для подібної аудиторії.

Honda CR-V — 12,4 відсотка, даний вид кросовера був одним з перших в світі царювання кросоверів. Honda CR-V була однією з кросоверів, що зародила основи які ми бачимо сьогодні в галузі. Люди любили цю модель 20 років тому, і вона до сих пір подобається.

Honda Pilot — 15,3 відсотка — найбільший позашляховик бренду. Пілот тісно пов’язаний з Acura MDX, про який ми читали на початку цього списку.

Toyota Sienna — 16,1 відсотка, мінівен який не змінювався протягом довгого часу, але може конкурувати з кращими аналогічними транспортними засобами. Це єдиний мінівен з повним приводом в США, що дає йому перевагу для людей в північному кліматі.

Toyota Prius — 16,2 відсотка полюбили цей авто і не розлучаються та головний козир — економія палива!