Якого кольору купальник стрункішить?

Автор: | 29.01.2018

купальникиАктуальне питання для всіх жінок із зайвою вагою. Відвернути увагу від невеликого животика або занадто широких на ваш погляд стегон, допоможуть яскраві кольори. Добре, якщо Ви смуглокожі, тоді вирішити проблему буде простіше — виберіть щось з неонових молодіжних кольорів. Корисність закритої (злитої) моделі на лице — Ви не просто приховаєте недоліки фігури, але і не залишитеся непомітною на пляжі. Ну, а блідолицим дівчатам радимо вибирати яскраві відтінки основної колірної гами. І поменше купатися, а побільше загорати.

Не менш цікавим рішенням стануть багатобарвні купальники, які мають яскраві контрастні малюнки або вставки. Темна смуга в районі талії на тлі яскравої тканини купального костюма виразно позначить цю гордість жіночої фігури, навіть якщо її у Вас немає. Темні вставки з боків, асиметричний поздовжній малюнок — все, це додає фігурі стрункості і зробить Вас королевою на будь-якому пляжі.

Тепер, коли Ви знаєте купальник якого кольору вибрати, залишається лише купити купальник вподобаної моделі в інтернет-магазині аксесуарів Tovaroff, де вже представлені модні рішення і тенденції майбутнього пляжного сезону. А зимою — в період похмурої міської зими — сміливо вирушайте туди, де тепло і вода Середземного моря пестить золотистий пісок, і будьте там найстильнішою і красивою!