Зростання продажів спортивного одягу і взуття.

Автор: | 09.10.2017

спортивний одягСпортивний одяг і взуття ринку в Європі стало одним з швидко зростаючих ринків у світі в зв’язку з ростом спорту в житі людей, зростає поінформованість відносно профілактики здоров’я і зростає наявний дохід. Ринок зареєстрував середньорічний темп зростання в 5,4% в 2008-2013 рр з постійним зростанням. Китай же є основним постачальником спортивного одягу в Європі на тлі загального обсягу імпорту спортивного одягу з країн, що розвиваються країни регіону в 2012 році.

Спортивний сегмент одягу дав найбільшу частку відсоткової частки від загального обсягу продажів спортивного одягу і взуття в європейському регіоні в 2013 році, який піднявся з подальшим зростанням продажів спортивного взуття, який виріс на кілька десятків мільйонів USD. Кожен інтернет магазин спортивного одягу західної Європи, в таких країнах як Німеччина, Великобританія, Франція дав найбільшу частку від загального обсягу продажів спортивного одягу і взуття в Європі в 2013 році, далі йдуть такі країни, як Росія, Польща, Україна, також на це повпливав постійниц ріст інтернет магазинів в яких можна купити якісний одяг для жінок та чоловіків та інші.

Багаті спортивний традиції і високий рівень участі в спортивних змаганнях збільшили спортивної ринок у Східній Європі протягом багатьох років. Спортивної ринок в Чеській Республіці в 2009 році зростав зі швидкістю 1,3% в період 2005-2009 рр. Тільки спортивний одяг в основній масі своїй збільшила основну частку продажів і загального доходу спортивної ринку в 2009 році.

Adidas, Nike, Puma, Asics і інші, включаючи K-Swiss є одними з основних гравців в Європі спортивного одягу і взуття на ринку. Верхні 4 гравця склали найбільшу частку в загальному обсязі ринку в 2013 році. Adidas, Nike, Puma, Asics надають постійні інновації та технологічні досягнення в області спортивного одягу і взуття, щоб надати клієнтам продуктивність, комфортабельність і сучасний спортивний вигляд.