Образи для жінки, кольори і відтінки.

Автор: | 18.10.2017

жіночий одягВажливість кольору і відтінків в створенні гармонійного образу для жінки.

Підбір відтінку гами визначається особистими перевагами кожної жінки, і тут як правило недоречні будь-які жорсткі направляючі поради. Лише за допомогою проб можна точно встановити, які поєднання кольорових гам можуть найкращим чином, наприклад, ваші очі підкреслити. Підбираючи одяг і косметику, слід орієнтуватися по перше на колір самої

шкіри. Не можна так само тут домогтися зовнішньої привабливості лише за допомогою певних косметичних хитрощів, багато хто старається купити одяг оптом і потім вже створювати стильні луки. Обов’язково також потрібно думати про гармонію волосся, обличчя, одягу і самої косметики.

Дівчата брюнетки, завдяки своєму чудовому кольору волосся, є як персони вельми яскравими і при цьому помітними жінками. Кольори, як рожевий, блідо-зелений, колір лимона, можуть надати брюнеткам образ спокою і врівноваженості. Червоний же є одним з дуже глибоких тонів, йде жінкам особливо зі світлим волоссям або світло-коричневими, і при цьому світлою шкірою. Так само їм будуть ідеально підходити жіночі ботфорти які існують так же різних відтінків але класичний чорний завжди буде в моді.

Дивлячись на деяких жінок можна назвати їх променистими і помітними. Для них дуже характерний великий контраст між їх темним волоссям і світлими очима і так же чистим відтінком шкіри. Жінки класичного типу з блідою шкірою і чорним волоссям можуть носити вогненно-червоного кольору одяг. Кольори, особливо підходящі для милих і чарівних так званих в народі «сірих мишок» — це м’які, пастельні тони.