Історія Куртки.

Автор: | 12.12.2015

істрія курткиЧого тільки не зустрінеш в модному туалеті завзятою модниці! Але також для тих, хто з байдужістю ставиться до моди загалом, куртка стала необхідним предметом одягу. Вона універсальна завжди як у стилістичному, так і в сезонному відношенні. У неї є можливість бути і спортивним одягом, і успішно замінити кардиган або жакет і в тому числі бути доповненням до вечірнього наряду.

Батьківщиною куртки була Франція, де перший раз здогадалися вкоротити постійний селянський каптан і створити його набагато більш практичним. Слово ж «куртка» походить від латинського «curtus» (короткий). Але не дивлячись на настільки стару історію, куртки впевнено увійшли в жіночий гардероб не так давно, лише тільки пару сотень років тому завдяки Джузеппе Гарібальді, який, якось раз блиснув особливою для тих часів курткою з дуже великим числом гудзиків, на все життя заволодів умами сучасниць, які її з успіхом надягали як з сукнями так і з іншими аксесуарами гардероба, які зараз пропонують не один купити інтернет магазин одягу. Дами італійського двору тут же стали копіювати куртку «а-ля Гарібальді», доповнюючи і роблячи все краще її на свій манер. Від випадку до випадку число мальовничих гудзиків на ній досягало вже більше ста штук. Спеціальним шиком вважалося зшити її з червоного кашеміру. Цілком імовірно, представники сильної статі набагато більш винахідливі, але конкретно завдяки жіночій тязі змін в гардероб існує така велика кількість різновидів курток, до яких чудово підійдуть і кросівки для ходьби.

За традицією курточка мала великі рукави, що робило її невідповідною для літньої пори. І все-таки з тієї пори, як дизайнери утвердилися різними способами проводити експерименти з формою рукава і поповнювали модельний ряд курток.

Самим популярним матеріалом для пошиття курточки залишається шкіра. У разі якщо вам все-таки не по кишені виріб з натуральної шкіри пітона чи крокодила, цілком можна успішно замінити її шкіряною курткою з телячої шкіри з імітацією цих фактур. Справжня шкіра дає можливість тілу дихати, всередині неї не жарко в літні місяці і не мерзлякувато під час перших холодів. Одним-єдиним мінусом таких шкіряних курток є складність у догляді. Час від часу замшеві й шкіряні вироби треба чистити не без допомоги спеціальних засобів і ні під яким видом не можна їх прати.

Сохранить