Броньований оптичний кабель.

Автор: | 25.02.2015

оптоволокноУ сучасному житті волоконно-оптичний кабель може нести сигнал досить далеко — можливо до 60 миль (100 км). На далекі відстані лінії, встановлюється обладнання через кожні 40 до 60 миль, щоб посилити сигнал і передати його довше. В основному оптоволоконні кабелі широко використовуються в сучасних мережевих систем, де потрібна швидка передача даних у великому обсязі.

З розвитком інтернет мереж є велика затребуваність так само подібний броньований кабель дає можливість захистити від механічних пошкоджень передану інформацію.

Реальний волоконно-оптичний кабель зроблений зі скла. Скло неймовірно чистий матеріал, завдяки чому, навіть якщо це кілька кілометрів, світло все одно може проходити через нього. Скло ж втягнуто в дуже тонкі нитки, з товщиною, порівнянно з людським волоссям. Скляну нитку потім покривають у два шари пластику.

Ви можете багато побачити зараз волоконно-оптичних кабелів, але чи знаєте ви різницю між щільним буфером волокна і окремим кабелем?

Кабелі з щільним буфером зазвичай використовуються для ISP додатків. Кожне волокно покривають буферним покриттям, як правило, із зовнішнім діаметром 900 м.

Вільний буфер або кабелів з вільним буфером означає, що волокна розташовані вільно в пластиковій трубці, чий внутрішній діаметр значно більше, ніж самого волокна. Як правило, від 6 до 12 волокон розташовані в одній такій трубці. Внутрішня частина пластикової трубки, як правило, наповнена спеціальним матеріалом, який захищає волокна від вологи і фізичних навантажень. Вільні буферні конструкції використовуються для OSP додатків, таких як для підземних споруд або саме несучих антенних установок і так далі.