Інтеграція Dynamics CRM з платформами Microsoft.

Автор: | 22.06.2014

Інтеграція Dynamics CRM з платформами Microsoft.Програмне обеспечення. Компьютери і програмне забезпечення. Знання Microsoft для розвитку підприємства призводить до економії час і вартості розробок. Це збільшує перспективи, які доступні для інтеграції платформи CRM Динаміка з існуючої платформи. Більшість бізнес-підприємств добре знайомі в Microsoft платформою для розробки додатків, оскільки вони вже використовують Microsoft рішення, такі як Microsoft Outlook, Microsoft Office та інші в протягом довгого часу. Це міцний фундамент платформи який дійсно допомагає у створення платформи Microsoft Dynamics CRM розвитку, оскільки вона заснована на тих же підходах.

Платформа також пропонує підтримку топ-підприємства, технології стали зручними. Це знайомство призводить до скорочення часу розробки та вартості значно в рази. У той же час, це вигідно для залучення поточних інвестицій в інфраструктуру. Microsoft Dynamics CRM рішення збільшують варіанти, які доступні для інтеграції з корпоративною платформою Microsoft. Давайте поглянемо на деякі з таких варіантів.

Першим і головним є. NET Framework, що є одним з основних компонентів операційної системи Windows, яка підтримує розробку і запуск декількох додатків, складових організаційних рішень, веб- сервісів, додатків для смарт-клієнта і веб-додатків.

Завдання розвитку Dynamics CRM стає все більш спрощеним з інструментами, наприклад Microsoft Visual Studio яка дозволяє інтегрованого середовища розробки доступною бути в цілях забезпечення максимальної продуктивності которою так само можна досягти якщо ви вирішите потужний купити процесор, а також команди розробників в цілому.

Крім цих інструментів, є також сервера багато з яких є частиною рішення Microsoft спільноти, які сприяють інтеграції, роботи і управління програмного забезпечення. Це Microsoft Windows Server, Служби Active Directory, Microsoft System Center, Microsoft BizTalk Server, Microsoft Office SharePoint Server, Microsoft SQL Server, Сервер Прискорення і Microsoft Internet Security.

Нарешті є клієнтське програмне забезпечення, таке як Internet Explorer, Microsoft Office які серед інших допомагають у забезпеченні зручного досвіду в рамках набору обчислювальних машин і продуктів. Це більш практично, ніж коли-небудь раніше для інтеграції зазначених вище компонентів відповідно вимогами підприємств, на рахунку сервіс-орієнтованих архітектур, які мають справу з послугами, аналогічним чином як сумісних блоків, які повинні бути переналаштовані відповідно до переваг.

Широкосмугове підключення до Інтернету і розподіл обчислювальних архітектур дозволяє новим обчислювальним продуктам в яких традиційна архітектура клієнт / сервер виявляється одним варіантом з резидентними веб-рішенями , А також завдяки рішень які розміщує постачальник додатків сторонніх виробників.

Процес розвитку Dynamics CRM сумісний з цими моделями, які розширюють базову платформу.