Суміщені ціфроврові осцилографи.

Автор: | 22.06.2014

огцилограф(ScopeMeter), Осциллограф — пристрій для вивчення і вимірювання амплітудних і тимчасовихх характеристик електричного сигналу, що подається на його введення, або конкретно на екрані, або записуваного на фотострічці, або будь-якому іншому джерелі. Зараз імпортні компанії виробляють мініатюрне поєднані приладів, поєднують цифровий осцилограф і мультиметр. Залежно від виробника і товарного знака вони можуть називатися осцилоскоп — (Oscilloscope), мультіскопами — (MultiScope), скопметрами — (ScopeMeter), так само їм приписується назва графічні мультиметри, або елементарно мініатюрні осцилографи.

Прилади дані мають рідкокристалічний екран, свій акумулятор, або батарейки, розміри невеликі і габарити. Це дає можливість використовувати їх, як наукових польових реєстраторів геофізичних сигналів і фіксації їх на екрані приладу для подальшого детального розгляду. Майже всі з осцилографів мають пам’ять внутрішню на деяку кількість екранів і інтерфейс зв’язку з ПК, що надає можливість записувати дані для подальших досліджень.

Одноканальний осцилограф купити, можна таких марок BeeTECH, Voltcraft та ін Всі вони можуть бути непогані в роботі з імпульсними сигналами і в безпечному запуску, що не завжди виконується для »простих» графічних мультиметрів.

Спільний недолік таких систем реєстрації полягає в тому, що мініатюрні осцилографи мають маленьку глибину вивчення, але це не критично. Інший недолік — Маленька пам’ять для збереження даних, які вимагають usb осцилограф купити, завдяки його порту можна безперервно записувати дані в ноутбук або настільний ПК.