ІТ- бізнес і веб дизайн.

Автор: | 25.03.2014

Дизайн сайту грає часто важливу роль для залучення великої кількості людей до нього. Коли очам подобається дизайн то відвідувач більше дивиться сторінок і є шанс того , що він знову повернеться до вас. І дизайн вашого сайту повинен відображати імідж Вашої компанії на 1 -му місці. Сайт так само повинен бути зручним для користувача особливо якщо , це інтернет магазин , він повинен даючи велику видимість продуктів за допомогою образів з мінімум рухів. Нижче кілька порад як розвивати свій сайт для електронної комерції , а саме: креативність , зручний інтерфейс , видимість продуктів , аналіз клієнтів , максимум інформації.

Майте на увазі , що клієнтам повинна бути подана не -технічна інформація , а ті плюси чому вони повинні саме у вас придбати. Багато хто робить перші кроки в ІТ -бізнесі роблять грубу помилку пропонуючи свої товари та послуги в технічному плані і не розбиратися в електронній комерції та бажаннях клієнтів у результаті чого зменшується ефективність від їх інтернет магазину. Для тих кому , це складно існують фахівці які допоможуть все зробити за великі гроші.

Особливо хочеться вказати , що успіх електронної комерції залежить від того , як зручно люди можуть легко знайти або виявити потрібні послуги і продукти. Постарайтеся самі переконатися , що ваша навігація на сайті є простою та легкою у використанні по всьому веб- сторінкам.

Незалежно від того , яку нішу ви вибрали в електронній комерції , ви повинні визначити , що ваш новий сайт легко зрозумілий і доброзичливий до пошукових систем . І не забувайте провести грамотне SEO.