Відеоігри — думки в слух.

Автор: | 14.09.2013

Ринок відеоігор явно перебуває в перехідному періоді. У той час як промисловість традиційно покладається на розвиток великих блокбастерів для консолей ( Nintendo , Xbox , PlayStation і ін ), зниження продажів апаратного і зростання безкоштовно- граючого програмного забезпечення відкриває ринок для нового покоління незалежних мобільних — розробників ігор.

Як підключення до Інтернету стало повсюдним , що є колишній бар’єром для промисловості і тепер відкриваються тут більші можливості , доступні для розробників , ніж коли раніше. На міжнародній ігрової конференції цього року розробників ( GDC ) у Сан -Франциско , більше половини учасників нові були розробники і їх наступні творіння будуть ігри для смартфонів і планшетів.

Сьогодні часто точно так само поодинокі творців як і відомі бренди жертвують гроші , здоров’я і розсудливість , щоб поділитися своїм баченням з усім світом новими можливостями в їх ігровому світі. З того часу як з’явився перший персональний комп’ютер і перші програмісти дозволили нам зберігати , копіювати і поширювати ігри за допомогою дискет і дисків, пройшло вже не мало часу , але крім усього написаного краще купити радіокерований літак і вийти на вулицю зі своєю дитиною і від душі повеселитися від чистого серця , ніж віддавати свою любов мальованим персонажам , відео ігри це в першу чергу все ж зараз бізнес , почуттів там немає.

На початку двадцять першого століття , Інтернет перетворився на глобальну сенсацію для індустрії ігор. Поширення не обмежена та онлайн варіантах ігор і стало більш можливим , що призвело фінансові успіхи багатьом розробників ігор з точки зору інновацій . Тепер розробники можуть продавати свої ігри через власні сайти, або мережі. Основні ігри часто використовують кілька компаній які складаються з великих груп, що працюють паралельно для досягнення єдиних цілей розвитку і термінів , так можна інтегрувати дизайн і технології більш вільно та створювати ігри в відмітні від інших .

У світі тисячі нових ігор , виробники борються за увагу громадськості , нових мереж і фінансування компаній , щоб зосередитися на запуску гідних кандидатів.