Nokia Lumia 920 вирішальне значення для виживання фінського виробника мобільних телефонів.

Автор: | 11.09.2013

Nokia Lumia 920Nokia Lumia 920 є черговою спробою фінського виробника мобільних телефонів , щоб отримати певний імпульс продажів на ринку. Цей Nokia Lumia 920 є останнім внеском у горезвісної лінійку телефонів Lumia . Розглядаємий пристрій не тільки намагався отримати інтерес до операційній системі WP , але також має вирішальне значення для виживання фінського виробника мобільних телефонів.

Він поставляється з новим 4,5-дюймовий HD + екраном , який рекламується багатьма як майбутнє сенсорних технологій. Він легко відповідає калібру Retina Display , використовуваний в елітній серії iPhone . Ви можете бути впевнені в чудовому відображенні відео. Європейський гігант телекомунікаційних технологій також використовував нову техніку від Synaptics , яка дозволяє користувачам керувати дисплеєм навіть коли вони в рукавичках. Це може дуже бути корисно для споживачів , що живуть в холодних регіонах і Росія не виняток, так і вигідно для тих у кого в душі дорога та туризм. Існує ще одна причина , чому , цей пристрій отримав такого високого рівня популярність в такий короткий проміжок часу. Lumia 920 поставляється з можливістю бездротової зарядки. Ми не впевнені , на скільки вам це потрібно , хоча це допомогло смартфону генерувати багато заголовків по всьому Інтернету.

Смартфон оснащений 8 MP камерою з оптикою Carl Zeiss , так само Lumia 920 працює на чіпсеті Snapdragon компанії Qualcomm S4 . Чіпсет складається з потужного 1,5 ГГц двоядерного процесора і має швидкий Adreno 225 графічний чіпсет. Крім того , процесор доповнюється 1 Гб оперативної пам’яті. В результаті , ви отримуєте пристрій, який є швидким і працюючим гладко. Одна річ, яка розчаровує є відсутність слот для карт Micro SD . Причини не ясні , але 32 Гб внутрішньої пам’яті компенсує це .

Успіх цього телефону залежить від екосистеми . Користувачі варто не просто подивитися на апаратні можливості, але і число додатків , доступних для нього. Microsoft прагне створити респектабельний ринок додатків для своєї операційної системи.