Твоя «Територія G» на Facebook від LG Electronics.

Автор: | 06.03.2013

КИЇВ, 06 березня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) запустила нову кампанію в соціальній мережі Facebook – «Територія G». Її створено спеціально для тих, хто хоче завжди залишатися в курсі останніх тенденцій ринку мобільних технологій. Відвідувачі сторінки у Facebook (https://www.facebook.com/lgsmart) уже сьогодні зможуть не лише віртуально ознайомитися з перевагами нового флагманського смартфону LG Optimus G в процесі гри, а й отримати цінні призи.

Тепер дізнатися про функції та характеристики LG Optimus G можна не лише в магазині, а й вдома. Цієї весни LG запускає кампанію «Територія G» на своїй офіційній сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/lgsmart). До 15 квітня її відвідувачі опиняться в неосяжному світі функцій та характеристик смартфону LG Optimus G.

Кампанія складається з чотирьох етапів:

Місія «Код G»

Старт цієї гри відбувся на початку березня. Користувачі виконують завдання разом із напарником – віртуальним «спецагентом G». Місія демонструє, як фірмові функції LG Optimus G – Qslide, QTranslate, LiveZooming, Dual Screen Dual Play та багато інших – допомагають спецагенту розгадати загадку та знайти справжніх злочинців. Дія місії відбувається в реалістичному віртуальному просторі.

«Геній вікторин»

З 20 березня відвідувачі сторінки «Смартфони LG» можуть виграти смартфон. Любителі розв’язувати загадки можуть не лише продемонструвати свої знання, а й отримати за них приз. Розіграш відбудеться серед щасливчиків, які за допомогою підказок про LG Optimus G дадуть правильні відповіді на дотепні питання від компанії.

«Ваш друг – «Зірка G»

З 1 квітня за допомогою спеціальної функції користувачі зроблять своїх друзів моделями віртуальної рекламної кампанії LG Optimus G. Для цього достатньо вибрати слушну фотографію друга й перетягнути її на панель кампанії. Таким чином, друзі завоюють популярність у Facebook.

Бажаємо успіху!

Більше інформації про кампанію «Територія G» можна отримати, відвідавши сторінку LG у Facebook (https://www.facebook.com/lgsmart).