Компанія LG продала 10 мільйонів LTE смартфонів.

Автор: | 04.03.2013

4G LTE технології.СЕУЛ, 4 березня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) продала 10 мільйонів смартфонів з підтримкою стандарту LTE. Це стало можливим завдяки послідовній стратегії LG на ринку LTE пристроїв, а як наслідок, найкращим апаратним компонентам й удосконаленим LTE технологіям.

«Компанія LG Electronics активно розвиває 4G LTE технології. Це дозволило LG задовольнити потреби покупців у LTE пристроях і визначило дедалі більший успіх компанії у сфері продажів цих смартфонів на світовому ринку, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і СЕО компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми вже проявили себе як лідери у цій галузі. А завдяки ще більшому розширенню вибору високоякісних смартфонів ми продовжимо зміцнювати наші позиції на світовому ринку пристроїв із підтримкою мереж 4G LTE».

Компанія LG Electronics однією з перших вийшла на цей ринок і стала лідером у дослідженні та впровадженні мереж 4G LTE. Це дало можливість збільшити вплив LG у сфері пристроїв з підтримкою мереж 4G LTE. Минулого року компанія представила популярні смартфони LTE стандарту на ринках США, Японії, Німеччини та Південної Кореї. А кілька тижнів тому компанія почала продажі смартфону LG Optimus G іще в 50 країнах.

Згідно зі стратегічними прогнозами, поставки смартфонів LG з підтримкою мереж 4G LTE збільшаться до 275 мільйонів в усьому світі. Завдяки цілій низці цих пристроїв компанія планує подвоїти частку LTE смартфонів цього року. Це посилить її вплив як на ринках зі стандартом зв’язку 4G LTE, так і на тих, де користуються 3G. За допомогою смартфонів серії LG Optimus F, новинок 2013 року, користувачі в усьому світі зможуть оцінити високу швидкість передачі даних, перейшовши від стандарту 3G до роботи в мережах 4G LTE.