Світова прем’єра смартфону LG Optimus L5II.

Автор: | 14.03.2013

lgLG Electronics (LG) оголосила про вихід іще одного смартфону другого покоління L Style – LG Optimus L5II. Презентація моделі пройде в Бразилії, пізніше LG Optimus L5II та LG Optimus L5II Dual Sim з’являться й на інших ринках.

Концепцію дизайну смартфону LG Optimus L5II засновано на низці унікальних елементів. Завдяки технології Seamless Layout пристрій ідеально лежить у долоні користувача. Також вигідно підкреслюють дизайн смартфону витончений корпус із лазерною обробкою окрайки скла та задня кришка з високоякісних матеріалів, що переливається усіма кольорами. Завершує образ нового смартфону розумна LED-підсвітка клавіші «Додому». Вона сповіщає користувача про пропущені виклики або повідомлення різними кольорами підсвітки. На додачу нова версія операційної системи Android Jelly Bean 4.1.2 разом із удосконаленим інтерфейсом користувача Optimus UI дозволила LG запропонувати користувачам низку додаткових переваг.

Зокрема, новим елементом інтерфейсу користувача LG Optimus UI стала кнопка Quick Button, яка дозволяє налаштувати швидкий доступ до найбільш запитаних функцій, наприклад, QuickMemo, камері, веб-браузеру, музичному плеєру та іншим додаткам. Це універсальна функція, яка усуває необхідність довго шукати потрібний додаток у меню. Окрім того, її можна налаштувати так, щоб після фотографування одночасно запускалася й функція QuickMemo – це пришвидшить редагування й обмін зображеннями.

Одним із основних пріоритетів компанії LG Electronics є безпека користувача. Саме тому інтерфейс користувача смартфону LG Optimus L5II обладнано новою функцією Safety Care. Вона надає реальну допомогу в критичних ситуаціях. У разі небезпеки смартфон може переадресувати екстрені виклики, повідомити про місцезнаходження користувача – це дозволяє швидко зв’язатися з близькими у разі потенційної небезпеки.

«Смартфон LG Optimus L5II — це прекрасний вибір на ринку преміальних 3G-смартфонів, – каже д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент и СЕО компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми певні, що він стане незамінним для тих, хто потребує одночасно функціональних і стильних смартфонів».

Всю історію розробки серії LII можна почути від керівника лабораторії проектування мобільних пристроїв зв’язку LG Лі Чхольпе (Chul-bae Lee), перейшовши за посиланням: http://goo.gl/RvMcM.

Основні характеристики LG Optimus L5II

Операційна система: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Процесор: одноядровий з тактовою частотою 1 ГГц
Дисплей: 4,0-дюймовий WVGA
Памʹять: 4 ГБ / 512 МБ RAM
Камера: 5,0 Мп з LED-спалахом
Акумулятор: 1,700 мАч
Розмір: 117,5 x 62,2 x 9,2 мм (з підтримкою однієї SIM карти) / 118,4 x 62,2 x 9,2 мм (з підтримкою двох SIM карт)
Кольори: чорний індиго, білий, рожевий, титановий