Як впоратися з Google Panda, так же для продвижения можна заказать контекстную рекламу сайта.

Автор: | 15.03.2013

Google Panda,Panda — це ім’я Google дав для свого нового алгоритму пошуку, який оцінює веб-сайти оцінки щодо їх унікального контенту та поведінкового фактора. У центрі уваги Панда є скорочення використання веб-сайтів, які мають низьку якість і дубльованого вмісту. Алгоритм також спрямований проти сайтів, які придумані тільки для пошукового ефекту. Крім того, Panda підіймає сайти у видачі з великою кількістю високої якості текстів, унікальний контент на першому місці, які надійні і визнаних брендів в пошуку.

Перше питання було і є — якості. Контент на вашому сайті повинна бути оригінальним під цим мається на увазі не перефразування деякого змісту, яке вже було написано в мережі, це вже не вражає Google.

Многие так же уже убедились, что если заказать контекстную рекламу сайта от Google то она приведет вам вам реальных клиентов. Многие большие торговые интернет компании именно и так делают.

Тут інвестувати головне свій час в редакційні технології або на якість змісту сторінок сайту, що може бути і ваша робота вдома, так само з’ясувати, який зміст ваших користувачів затримує на вашому сайті, на що вони реагують на те, що вони шукають у вас.

Граматично правильно прописаний зміст, це добре, але не часто працює. Знову ж таки це якість, унікальність сайту, високий показник відмов на сайт або сторінку впливає на ранжирування в пошуку.

З’ясуйте, користувачі просто приходять через ваш сайт або насправді витрачають деякий час на перегляд інформації. Якщо, це всього кілька кліків то це показує відсутність інтересу з боку користувача, а також не дуже добре для Google. Гарна кількість трафіку з різноманітністю на вашому сайті, безумовно, допомагає просувати сайт.

Тим не менш, тут особлива увага — дізнайтеся, скільки часу ваш користувач витрачає на конкретні сторінки, які сторінки мають цікавий зміст і треба працювати на цим.

Початкові результати пошуку аналізуйте, ваш трафік, перевірте ключові слова у рейтингу і вирішите проблему не унікальності, перш ніж Panda розраховує, що — це сміття. Якщо користувач прийде на ваш сайт, зокрема, побачити лише рекламу з мінімальним вмістом, то він, ймовірно, буде думати, що це спам або марний сайт і не буде довго залишатися. Так що працюйте над змістом.