Трохи про Google+

Автор: | 21.02.2013

Трохи про Google+Google+ спільнота є місцем однодумців які збираються навколо певної теми або ніші. Громади дуже схожі як на форумах або Facebook Groups. І, так само, як Facebook, будь-який бажаючий може створювати свої власні. Однак, на відміну від груп Facebook, Google+ дозволяє брендам сторінок брати участь і навіть почати їх власні громади. Для блогерів — або будь-якого веб-сайту, який публікує вміст в цьому відношенні — це можливість знайти вашу цільову аудиторію і трафік на ваш блог.

Маркетингові дослідження. Громади Google+ вони досить доброзичливі і цікаві. Не бійтеся поділитися своєю думкою. Звичайно, належного етикету не потрібно. Ви ж не хочете, щоб приєднатися до спільноти просто спамить їм зворотні посилання на ваш блог або сайт. Це показує відсутність відношенні до духу спільноти та форуму навколишнього середовища. Форуми створюються для обміну ідеями та думками.

Просування сайту в пошукових системах — подумайте над тим як використовувати Google+ спільноти для більшого ефекту для вашого сайту, як форум і маркетинг. Це по суті те ж саме. Ваша мета повинна бути, щоб додати інформаційну цінність, розуміння і вступити в розмову. Зберігайте ці основи на увазі і ви будете привертати увагу до себе в мережі.