LG представляє нову лінійку смартфонов із підтримкою мереж 4G LTE

Автор: | 22.02.2013

Смартфон LG OptimusСЕУЛ, 22 лютого 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) представить нову лінійку смартфонов LG Optimus F на міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC) у Барселоні. Смартфони LG Optimus F розроблені з використанням передових технологій і підтримують стандарт LTE. На виставці відбудеться світова прем’єра двох моделей – LG Optimus F5 та LG Optimus F7.

Смартфон LG Optimus F5 із підтримкою мереж 4G LTE оснащено 4,3-дюймовим дисплеєм, 2-ядерним процесором з тактовою частотою 1,2 ГГц і над місткою акумуляторною батареєю 2,150 мАч, найпотужнішою в цьому класі. Другий смартфону лінійки, LG Optimus F7, оснащено IPS дисплеєм з роздільною здатністюTrue HD та діагоналлю 4,7 дюйма. Безперервну роботу 2-ядерного процесора з тактовою частотою 1,5 ГГц забезпечує батарея з вражаючою місткістю 2,540 мАч. Обидва смартфони базуються на останній версії операційної системи Android 4.1.2 (Jelly Bean) й оснащені оновленими функціями інтерфейсу користувача LG Optimus UI – QSlide і Live Zooming, — які раніше були доступні тільки в моделях преміям-класу.

Удосконалена функція QSlide дозволяє відкривати одразу два додатки в повно екранному режимі на одному дисплеї. Користувачі можуть змінювати розмір, розташування й прозорість додатків за допомогою функції QSlide. У нових пристроях LG Optimus F5 та LG Optimus F7 також доступна функція Live Zooming, представлена раніше тільки у флагмані цього року LG Optimus G. Окрім того, смартфони нової лінійки LG Optimus F обладнано вже відомими й популярними функціями QuickMemo, QTranslator, VideoWiz, Safety Care і багатьма іншими.

«Завдяки виходу нової лінійки високо функціональних смартфонів LG Optimus F, розрахованих на широке коло споживачів, компанія LG Electronics підтримує свій статус лідер в індустрії виробництва телефонів із підтримкою мереж 4G LTE, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. – У 2013 році в усьому світі очікується інтенсивне впровадження надшвидкісних мереж LTE. Тому за допомогою смартфонів LG Optimus F ми вже сьогодні хочемо сказати споживачам, що стандарт LTE розраховано не лише на техноманів і споживачів контенту великого розміру. Це смартфони для кожного».

LG Optimus F5 з’явиться в Європі у другому кварталі 2013 року. Смартфон LG Optimus F7 буде представлено на основних ринках дещо згодом. Точні дати виходу і вартість смартфонів лінійки LG Optimus F буде оголошено пізніше.

Операційна система: Android 4.1.2 (Jelly Bean)

Процесор: Dual-Core з тактовою частотою 1,2 ГГц

Дисплей: 4,3-дюймовий IPS (256 ppi)

Розмір: 126,0 x 64,5 x 9,3 мм

Пам’ять: 8 Гб / 1 Гб RAM / microSD (до 32 Гб)

Камера: основна – 5 Мп / фронтальна – 1,3 Мп

Акумулятор: 2,150 мАч

 

Основні характеристики LG Optimus F7:

Операційна система: Android 4.1.2 (Jelly Bean)

Процесор: Dual-Core з тактовою частотою 1,5 ГГц

Дисплей: 4,7-дюймовий True HD IPS (312 ppi)

Розмір: 131,7 x 68,2 x 9,6 мм

Пам’ять: 8 Гб / 2 Гб RAM / microSD (до 32Гб)

Камера: основна – 8,0 Мп / фронтальна – 1,3 Мп

Акумулятор: 2,540 мАч