Нехай буде вдома чисто.

Автор: | 04.02.2013

Універсальний миючий засібУніверсальний миючий засіб Daisy Form Casa від Madel SpA широко використовується в домашньому побуті. Цей миючий засіб можна використовувати як рідина для миття підлоги, розбавляючи ковпачок гелю на відро води. Воно добре миє всі поверхні (керамічну плитку, паркет, ламінат, лінолеум та ін), дезінфікує і надає приміщенню приємний аромат хвойного лісу.

Також цей засіб можна застосовувати, коли ви миєте стіни (кухня, ванна кімната), меблі (перш ніж мити спробуйте на маленькому непомітні ділянці меблів — якщо вид, колір не змінюється, то засіб можна використовувати далі).

Daisy Form Casa від Madel SpA широко використовується господарями домашніх тварин, так як дезінфікує і видаляє неприємні запахи.

Як не дивно, це універсальний миючий засіб також можна використовувати як добавку до прального порошку. Daisy Form Casa допоможе відіпрати сильно забруднені речі, білі і кольорові, і додасть приємний свіжий запах хвої вашій білизні. А для ванної кімнати у вашому домі гарно підійдуть итальянские смесители які є дуже якісним обладнання.

Універсальний миючий засіб Daisy Form Casa від Madel SpA виготовлено за європейськими стандартами. Без фосфатів! Сертифікований на території України. Справжній помічник в прибиранні всього будинку.