The Secret World позбулася обов’язковою платної підписки.

Автор: | 12.12.2012

В MMORPG The Secret World більше не буде обов’язковою платної підписки. Про це повідомляється на офіційному сайті студії-розробника гри Funcom.

Тепер гравцям доведеться платити лише при покупці самої гри, після чого вони зможуть грати безкоштовно. При цьому доступ до ігрового контенту обмежений не буде. Геймери в той же час зможуть продовжити оплачувати підписку на гру добровільно. Ті, хто вибере платний варіант, будуть отримувати ігрові бонуси. Одна година в добу вони будуть отримувати «окуляри досвіду» в подвійній кількості, раз на місяць їм будуть перераховуватися бонусні очки на 10 долларов/10 євро, які можна витратити у внутрішньоігровому магазині, а на всі предмети, які там продаються, геймери отримають 10 відсотків знижки.

The Secret World запустилася влітку. Гра одержала змішані оцінки в ігровій пресі і не користувалася популярністю у гравців. Через те, що продажі були значно нижчі, ніж планувала Funcom, студії довелося скоротити приблизно половину своїх співробітників.

Чи планують розробники найближчим часом повністю перевести The Secret World на умовно-безкоштовну модель розповсюдження (тобто не стягувати плату і за завантаження гри), поки неясно. Варто зауважити, що ще в жовтні Funcom категорично заперечувала, що вона збирається міняти модель розповсюдження TSW.

Дія The Secret World відбувається в наші дні. Гравці в ній повинні приєднатися до одного з трьох таємних товариств — драконів, тамплієрів або ілюмінатів. Три фракції б’ються один проти одного, а також борються з різними надприродними істотами, які з’являються в світі.