Фільм по Angry Birds вийде в 2016 році.

Автор: | 12.12.2012

Студія Rovio офіційно анонсувала повнометражний фільм по грі Angry Birds. Про це повідомляється в прес-релізі, розміщеному на порталі Joystiq. Картина, яка буде зроблена за допомогою комп’ютерної графіки, повинна вийти влітку 2016 року.

Виконавчим продюсером картини стане Девід Мейзел, колишній глава Marvel Studios. До виробництва картини Rovio також привернула продюсера Джона Коена, який раніше працював над мультфільмом «Бридкий я».

Подробиці про сюжет кінокартини поки не розкриваються. Про своє бажання зняти кінострічку по мотиву Angry Birds студія-розробник Rovio заявляла ще в 2011 році. Тоді віце-президент компанії з маркетингу Віллі Хейарі (Ville Heijari) заявляв, що у франшизи великий потенціал. Він зазначав, що основою сюжету стане не просто історія птахів, яких запускають з рогатки. На думку Хейарі, в Angry Birds з персонажами «багато всього відбувається», тому гра може послужити основою не для одного, а для декількох фільмів.

Вже тоді Хейарі визнавав, що Rovio почала роботу над першою стрічкою про протистояння злих птахів і зелених свиней. Однак в якості передбачуваного терміну виходу кінокартини він називав 2014 рік.

Гра Angry Birds надійшла в продаж в 2009 році. З тих пір Rovio встигла випустити Angry Birds Space, присвячену боям птахів і свиней у відкритому космосі, а також Angry Birds Star Wars, де супротивники виступають в ролях персонажів кіносаги (від Люка Скайуокера до Дарта Вейдера). Rovio також розробила відгалуження серії під назвою Bad Piggies, в якому геймерам доводиться грати за супротивників птахів — зелених свинок. Геймплей цієї гри значно відрізняється від Angry Birds.