«Повернення героя»: 1-а крупна роль Шварценеггера покинувши пост губернатора.

Автор: | 04.12.2012

Арнольд Шварценеггер після того як покинув пост губернатора штату Каліфорнії, він встиг уже знятися у фільмі Сильвестра Сталлоне який вже нашумів «Нестримні 2». Однак новый фільм обіцяє бути ще — тим!

«Повернення героя» — фільм перший після тривалої перерви у зйомках Арнольда Шварценеггера після того як він пішов з поста губернотора. У трейлері бойовика ми побачимо 65-річного Арні в роллі крутого провінційного шерифа з дуже буйним минулим. Він тут безшумно і миролюбно все розслідує маленькі собі правопорушення місних жителів, проте до нього в його містечко яке на кордоні з самою Мексикою в один красивий ясний день потрапляє великий наркоторговець, який вислизнули від ФБР і також прихопив з собою заручників, і тут знову в ширіфі Арні пробуджується небоязкий герой Лос-Анджелеської поліції.

«Повернення героя» — 1-ий фільм і інтернаціональний проект популярного зараз корейського режисера Кім Чжі Уна (Зняв «Діяння 2-ух сестер» і «Я бачив диявола»). Спільно зі Шварценеггером у фільмі «Повернення героя» знялися Едуардо Норьєга (в ролі наркоторговця), Родріго Санторо, Форест Уїтакер, Джонні Ноксвіль, Джеймі Александр і багато інших. Російська прем’єра «Повернення героя» кінофільму відбудеться за припущенням 31 січня 2013.