Phone 5 надійшов у продаж в США без прив’язки до оператора.

Автор: | 05.12.2012

Не так давно компанія Apple анонсувала свій новий iPhone 5. Ключові відмінності телефону від минулих моделей — розтягнутий (4 «замість 3-х з половиною дюйма) екран,»наносімка» і є роз’єм Lightning. У ряді держав Phone 5 може працювати з мережами LTE. Apple iPhone 5 поступив на ринок 21 вересня.

Фірма Apple витік реалізації в США телефонів iPhone 5 без операторських договорів, передає AppleInsider. Телефон без договору (на сленгу шанувальників Apple — »незалоченний») дозволено застосовувати з SIM-картою якого завгодно стільникового оператора.

Смартфон iPhone 5 без договору коштує від 649 по 849 США доларів в залежності від розміру в ньому внутрішньої пам’яті. Компанія Apple робить моделі з 16, 32 і так само 64 гб місця під файли. Apple відзначає на власному сайті, що на одну людину більше двох телефонів не продається.

Телефон з договором 1-го з 3-х стільникових операторів — Sprint, AT & T або Verizon — стоїть в самому США від 199 доларів відповідно.

Зараз смартфон iPhone 5 офіційно, ще не поставляється в Україну і Росію. Планшет iPad mini, здасться в російських магазинах за прогнозами появиться у 2-ій вже половині грудня 2012.