LG запускає нову кампанию в соціальних мережах.

Автор: | 05.12.2012

Компанія LG Electronics (LG) запустила нову веб-кампанію Life’s Good (http://lifesgoodlg.com/?lan=ru) за участю Little PSY і музикою канадської групи Moffatts. На сторінці проекту користувачі зможуть створювати власні музичні відеокліпи зі своїми іменами і фотографіями.

У проекті бере участь відомий підліток-танцюрист Мін-Ву Хван, знаний в усьому світі під ім’ям Little Psy. Саме він з’являється на початку мега-хіта Gangnam Style корейського виконавця PSY, яке був занесено до Книги рекордів Гіннесса як найпопулярніше відео на YouTube. Крім того, в проекті Life’s Good також звучить музика популярної канадської поп/рок-групи Moffatts в новому аранжуванні. А ось тут купить мр3 плеер в Киеве можна багатьох виробників по низьким цінам.

«Сьогодні, коли світова економіка переживає не кращі часи, а довіра споживачів у всьому світі значно знизилася, ми вважаємо, що людям потрібно підняти настрій, і починаємо сезон свят! – Сказав Kей даблЮ Кім (K.W. Kim), директор з глобального маркетингу компанії LG Electronics. – Для LG цей проект є унікальною можливістю для залучення і взаємодії зі споживачами за допомогою меседжу «Життя прекрасне!», який є частиною нашої філософії. Завдяки онлайн-технологіям та соціальним мережам, ми пропонуємо нашим клієнтам створювати унікальний контент, яким вони зможуть поділитися з друзями або родиною».

Щоб отримати пісню в подарунок просто завантажте свою фотографію на сайт проекту, або увійдіть через свій аккаунт Facebook, і почнеться добра історія, яка подарує вам відмінний настрій на цілий день. Або ви можете подарувати пісню близькій людині, нехай вона порадіє разом з вами.

Попередня інтерактивна веб-кампанія LG – «Місія 3D» – привернула до себе увагу споживачів і ЗМІ в усьому світі, в тому числі отримала більше 16 мільйонів переглядів на YouTube.