БПЛА X-47B піднявся в повітря.

Автор: | 13.12.2012

Американський літальний палубний безпілотник X-47BАмериканський літальний палубний безпілотник X-47B вперше піднявся в повітря за підтримки катапульти яка була розміщена на наземному полігоні, пише в прес-релізі ВМС США.

Тести палубного безпілотного літального апарату X-47B на палубі авіаносця ВМС США «Гаррі Трумен» які прободяться разом з компанією Northrop Grumman мають намір приступити в найближчий час.

Перший підйом БПЛА X-47B з палуби корабля, як очікується, вже відбудеться в 2013 році.

У перший раз на палубу авіаносця «Гаррі Трумен» Х-47в прибув 28 листопада 2012. Як повідомлялося, випробування апарата на авіаносці буде головним у світі випробуванням БПЛА літакового типу на палубі корабля.

У середині 2012 Листопад ВМС США і компанія Northrop Grumman випробували вже переносну систему управління Х-47в на палубі. Пристосування CDU стане вживатися для самостійного викочування БПЛА X-47B з ангара і наступного переміщенню до катапульти, а ще для маневрів.

Перший політ БПЛА X-47B зробив в 2011 році. На зброю планується його взяти в 2018 році. БПЛА стане використовуватися для розвідувальних і ударних операцій згідно наземних цілей.