10 мільйонів покупців стали щасливими власниками смартфонів L-style від LG.

Автор: | 17.12.2012

L-Style – новая стратегия  дизайна Новий стильний дизайн LG доводить, що не всі смартфони повинні бути схожими один на одного

СЕУЛ, 17 грудня 2012 р. — Компанія LG Electronics (LG) оголосила, що продажі її смартфонів L-серії Optimus перевищили 10 мільйонів одиниць, що ознаменувало новий етап розвитку бізнес-підрозділу мобільних пристроїв LG. Успіх L-серії став доказом того, що споживачам подобаються привабливі смартфони з характерним, оригінальним дизайном.

Смартфони L-серії – LG Optimus L3 (з 3,2-дюймовим дисплеєм), LG Optimus L5 (з 4,0-дюймовим дисплеєм) і LG Optimus L7 (з 4,3-дюймовим дисплеєм) — а також нова філософія дизайну вперше були представлені в 2012 році на Mobile World Congress (MWC). Смартфон із 4,7-дюймовим дисплеєм LG Optimus L9 було випущено пізніше. L-Style – це вишуканий дизайн з великою кількістю тонких елементів, який відрізняє мобільні пристрої LG від конкурентів. Філософія дизайна L-Style ґрунтується на п’яти естетичних елементах. По-перше, це сучасний стиль із чіткими обрисами кутів, завдяки яким телефон зручно тримати в руці. По-друге, спеціальне дизайнерське рішення Floating Mass Technology, що додає телефону вишуканості й витонченості. По-третє, технологія Seamless Layout, згідно з якою кнопки на лицьовій стороні телефону розташовуються інтуїтивно. По-четверте, новий концепт Harmonized Design Contrast, у якому акцент робиться на використанні металевих відтінків. І, нарешті, елегантний стиль Sensuos Slim Shape, який привертає увагу оточуючих.

«Це досягнення демонструє той факт, що користувачам цікаві стильні смартфони із дисплеями різних розмірів і з розширеними функціями UX, — сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Тоді як інші виробники зробили ставку на універсальні телефони зі стандартним розміром дисплея, наша стратегія спрямована на розробку мобільних продуктів для різних типів клієнтів відповідно до їхніх індивідуальних потреб та стилів життя «.

Відмінними рисами телефонів LG L-серії також є великі дисплеї і фірмові особливості UX, такі як QuickMemo і QTranslatorВідмінними рисами телефонів LG L-серії також є великі дисплеї і фірмові особливості UX, такі як QuickMemo і QTranslator. QuickMemo дозволяє зберігати і обмінюватися з друзями нотатками одним дотиком до екрану. Своєю чергою, QTranslator миттєво і точно перекладає слова, а також цілі речення 64 іноземними мовами.

Всі моделі L-серії — LG Optimus L3, L5, L7 і L9 — доступні в більш ніж 50 країнах по всьому світу.

В связи с изменениями в законодателстве России мониторинг транспорта «Приказ №285 Минтранса РФ» такие навигационные системы как ГЛОНАСС или ГЛОНАСС/GPS должны обязательного установленны на транспортных средствах  используемых для коммерческих перевозок пассажиров, и  используемых для перевозки опасных грузов.