SEO аналіз сайтів.

Автор: | 12.11.2012

SEO аналіз сайту — спочатку треба почати з інформації про точну тему сайту. Тема-сайт має першорядне значення, так як вона допомагає в прийнятті рішення про використання ключових фраз. SEO аналіз сайту також визначає, як би ви могли монетизували свій веб-сайт.

Кожен сайт розроблений в певному наборі ключових слів / фраз для оптимізації пошукової системи. Часто буває, що власники веб-сайтів не мають точного Визначення ключових слів, як результат вони в кінцевому підсумку не в змозі фокусування на одні ключові слова, що зменшує приплив аудиторії відповідно і грошей. Наступним кроком в СЕО аналізі є аналіз цільових ключових фраз. Вони проходять через вміст сайту і назву посилання. Ці є початковими частинами SEO аналізу, які аналізуються після цього в більш складні елементи — приходять як-URL ключові слова, імена файлів, заголовки, теги HTML, і т.д.

Основне питання викликає стурбованість, як багато ключових слів або фраз треба, щоб орієнтуватися в одній веб-сторінці. Зазвичай це число обмежується одним основним і двома вторинними ключовими словами, якщо ви хочете створювати контент, який любить максимум відвідувачів. Дивіться, щоб метатегів в описі, назві та тексті малися аналогічні основним ключовим словам, це допоможе підготувати міцну базу веб-сторінки.

Аналіз SEO також спрямований на інші елементи, такі як мета-теги опису, скільки сторінок проіндексовано, вхідні посилання, використання HTML-тегів і унікальні тексти. Основною метою такого аналізу є визначення справжнього статусу для сайту в пошукових системах і розробці ефективної SEO стратегії.