Поради покупцеві, як купити субноутбук.

Автор: | 21.04.2012

У зв’язку з виходом величезного числа різноманітних субноутбуків вибір ідеального ноута став для багатьох користувачів серйозною проблемою. Покупцеві доводиться вибирати між розмірами, вагою і числом «наворотів». Покупець ноутбука мріє придбати пристрій, який відповідав б його запитам по всім параметрам, проте в широкому продажі він знайде лише наближення до ідеалу, що має, на його погляд, максимум «плюсів» і мінімум небажаних характеристик.

Як же знайти модель, особливо близьку до ноутбука вашої мрії? Завданням даної публікації є навігаційна допомога покупцю, що дає йому орієнтири для правильного і легкого вибору.

Кількість моделей ноутбуків колосально, але загальним принципам ноутбуки об’єднують всі існуючі на сьогоднішній день зразки. Зрозуміло, публікація не містить доскональної настанови щодо вибору субноутбуків, зате ви тут знайдете найістотніші з точки зору професіоналів, рекомендації та поради для того щоб купити ноутбук. Для початку визначимося, який комп’ютер називають субноутбуком. Мобільні персональні комп’ютери з вагою приблизно від кілограма до півтора, об’єднуються під цією загальною назвою. Ось ми і підійшли до самого серйозного питання: «субноут ваги пера» — це неймовірний прорив сучасних технологій чи якийсь «усічений» варіант, позбавлений ряду покладених комп’ютера можливостей?

Легкість субноутбука вважається для більшості людей одним з найбільш вагомих аргументів якнайшвидше його придбати. Хоча навіть любителі здогадуються, що за вказану чарівну легкість субноутбук платить більше низькою продуктивністю, меншим числом роз’ємів, обмеженням функцій і ємності батареї.

Для вас оптичний привід комп’ютера не є бажаним атрибутом? Тоді задумайтесь про ергономіку — комфортабельності введення, величиною екранної діагоналі. Мудро відмовлятися від безлічі сучасних пристроїв і можливостей тільки заради того, щоб ваш ноут став легше «мишачого» килимка? Сучасна наука ще не знайшла способу, що дозволяє робити субноутбуки надкомпактними без втрати функціональних можливостей і збитку для ергономіки.

Звичайно, якщо ви шукаєте модуль для того, щоб в дорозі або на відпочинку надрукувати текст, скористатися електронною поштою, а «крутизна» вам не потрібно, тоді витончений ноут вагою до кілограма стане для вас ідеальним придбанням. Але не забувайте: якщо завтра чи в найближчій перспективі ваші запити збільшаться, плюси суперкомпактний моделі перетворяться для вас на суцільні мінуси. І пам’ятайте, що величина ефективності та інших показників припускають ноут великих розмірів.

Вихід простий: ідеальним є той пристрій, що відповідає всім запитам користувача.

Фантазуючи, як буде виглядати ваш субноутбук, запам’ятайте, що функціональним характеристикам слід незмінно віддавати пріоритет, і лише потім думати про естетику. Не забувайте, що вашим завданням є продуктивна робота субноутбука, а зірки на корпусі або захисна смуга з класичних кактусів жодним чином не збільшать функціональність вашої покупки. Питання про корпус — експерти рекомендують сплави магнію або алюмінію, тільки вони є надійним захистом і найбільш довговічні. Звичний пластик фахівці не вважають хорошим захистом — життя ноута може виявитися недовгою. Колір ноутбука — сьогодні ви знайдете самі екзотичні забарвлення. Однак практичність і тут відіграє провідну роль. Злегка якщо випирає батарея також не повинна вас бентежити — це говорить про її неабияку ємність, т. е. про довготривалу незалежну роботу ноутбука.