Унікальний смартфон Asus PadFone вже у продажу.

Автор: | 12.04.2012

Не так давно був переставлений публіці унікальний смартфон Asus PadFone і ось він вже повинен 20 квітня піти у продаж і спочатку буде продаватися він тільки на території країни виробника — Тайвань.

Ціна на цей смартфон Asus який збирається з частин буде в межах 610 доларів, якщо його купувати разом з док-станцією яка схожа на планшет і стилусом, який поєднаний з Bluetooth-гарнітурою то відповідно ціна апарата Asus PadFone підніметься до 850 доларів. Загальний комплект Asus зі смартфона, стилуса, планшета, модуля з клавіатурою для бажаючих купити буде вже коштувати 980 доларів. І вже почався для бажаючих передпродажний прийом замовлень на цей смартфон.

Після Тайваню апарат Asus PadFone повинен надійти в продаж на території Гонконгу, Сінгапуру і Німеччини.

Технічні характеристики смартфона Asus PadFone заслуговують уваги в ньому використовується двоядерний процесор Snapdragon S4 з робочою частотою 1,5 гігагерца і оснащений цей апарат 4,3-дюймовим AMOLED екраном. Смартфон Asus PadFone можна поміщати всередину док-станції яка має 10,1-дюймовий екран і в ній використовується додатковий акумулятор і виходить повноцінний планшет, для перетворення планшета в ноутбук до нього підключається клавіатура як окремий модуль.