LG розширює свою лінійку LTE-смартфонів, випускаючи на міжнародний ринок смартфон Optimus True HD LTE.

Автор: | 28.04.2012

28 квітня, 2012 – Компанія LG Electronics (LG) розширює лінійку LTE-смартфонів і виводить LG Optimus True HD LTE на нові ринки Європи та Азії. Смартфон буде представлений у Німеччині, Португалії, Швеції, Гонконгу та Сінгапурі.

Флагманська модель в LTE-лінійці LG, Optimus True HD LTE, була представлена спочатку в Кореї, а потім і на інших ринках – в Японії, Канаді та США. Споживачі високо оцінили цей телефон завдяки високій мультимедійній функціональності та підтримці HD, а також красивому 4,5-дюймовому True HD IPS дисплею з роздільною здатністю 1280 х 720 і кінематографічним співвідношенням сторін 16:9. Двоядерний процесор з тактовою частотою 1,5 ГГц забезпечує LG Optimus True HD LTE максимальну продуктивність, а 8-мегапіксельна камера дозволяє робити по-справжньому якісні знімки. Також очікується оновлення операційної системи Optimus True HD LTE до Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

«Мобільна індустрія розвивається навколо LTE-технології, яка вже продемонструвала світу свою швидкість, ефективність і надійність, — сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – Завдяки LG Optimus True HD LTE, наші клієнти можуть побачити, що LTE – це не тільки про мережу, і що не всі LTE-телефони однакові».

Компанія LG Electronics є світовим лідером в області LTE-патентів. На міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC), яка відбулася у лютому цього року, LG представила перший аудіовідеоконвертер, що працює у LTE-мережах. Перша у світі LTE-технологія була продемонстрована LG у 2007 році. З того часу компанія продовжує удосконалювати свою розробку. Так, у 2008 році був представлений перший у світі LTE-модем, а у 2010-ому – найбільша у світі швидкість LTE-мереж.

Інформація щодо поставок смартфона LG Optimus True HD LTE на український ринок буде надана пізніше.