Планшет iPad 3 виправдав очікування.

Автор: | 19.03.2012

Як і передбачалося компанія Apple вже продала першу партію своїх планшетів iPad — 3 які були замовлені через інтернет мережу. Про це згадує PCWorld. Але яка кількість пристроїв була в першій партії не йдеться і про, це також не повідомляє компанія Apple, але натякнули що викликаний інтерес до нових планшетів вище очікуваного. Всі хто замовили iPad 3 отримали його до 16 березня, іншим треба вже почекати. За даними з офіційного сайту виробника планшетів доставка становить близько трьох тижнів і не більше двох планшетів на одні руки.

У магазин роздрібної торгівлі таких країн як Великобританії, Австралії, Німеччини, Канада Гонконг, Сінгапурі, Франція, США і Японії нові планшети надійшли 16 березня в п’ятницю, а продажі повинні початися з 23 числа цього ж місяця. Коли такий купити планшетний комп’ютер в Росії і Україні поки невідомо.

Ціна ж на планшет iPad 3 в США — 499 до 829 доларів і залежить від його комплектації, об’єму внутрішньої пам’яті і чи є в його наявності модуль 3G + LTE.

Як і планшет iPad 2, так і iPad 3 буде виготовлятися в корпусі двох кольорів — білого і чорного. Але новий став планшет товстіший, в його розпорядженні є 5 МП камера і екран підтримує дозвіл 2048 на 1536 px, за продуктивність ж відповідає чіп в якому вбудований чотирьохядерний графічний процесор A5X.