Nokia вирішила нарешті планшет створити.

Автор: | 19.03.2012

Nokia вирішила нарешті не відставати і планує почати виробляти свої планшети які будуть працювати під управлінням ОС Windows 8 про це вже пишуть багато зарубіжніх виданнь.

В планшеті Nokia буде 10-дюймовий екран і за його роботу буде відповідати двоядерний чіп від Qualcomm на популярній архітектурі ARM. Виробник цього планшета на замовленнях Nokia буде відома тайванська компанія Compal Electronics і в першій партії має бути 200 000 планшетів однойменної компанії.

Терміни коли вийде в світ планшет від Нокія не відомо, сам реліз буде не раніше жовтня або грудня 2012 року, в той же час коли в світ вийде Windows 8. До цього компанія Nokia вже говорила про випуск свого планшета але так і ні чого не зробила, може в цей раз …

Не дивлячись на це в 2012 році вже кілька топ-менеджерів компанії Nokia говорили, що для Нокія дуже цікавий ринок планшетів і про те Nokia готується представити публіці пристрій на ОС Windows 8 про це вже розповідав глава французького підрозділу Nokia Пол Амселлем (Paul Amsellem).

Зараз Microsoft яка розробляє ОС Windows 8 є партнером Nokia з виробництва смартфонів Lumia, на яких предустановленна ОС Windows Phone 7.