Кілька переваг стаціонарного комп’ютера над мобільним.

Автор: | 11.03.2012

З появою ноутбуків і нетбуків та і планшетів у покупця з’явився вибір. Але найчастіше цей вибір просто збиває з думки придбати стаціонарний комп’ютер для домашнього використання. Насправді іноді немає необхідності купувати ноутбук, для того щоб він припадав пилом на домашньому комп’ютерному столі і був підключений до принтера, сканера та іншої периферії. У цій статті наведені аргументи на захист стаціонарного комп’ютера, можливо, великого і незграбного, зате надійного.

Домашній стаціонарний комп’ютер має ряд переваг:

До стаціонарного комп’ютера можна підключити величезний монітор або телевізор і не думати про те, що його потрібно буде постійно від’єднувати, щоб використовувати властивість мобільності, як у ноутбука.
Завдяки своїм розмірам стаціонарний комп’ютер за ту ж ціну, що й мобільний, можна оснастити потужним обладнанням, що корисно для людей які займаються комп’ютерною графікою і геймерів.
При виникненні несправності стаціонарний комп’ютер можна полагодити власноруч, ноутбук ж потрібно розбирати, та й внаслідок неподільності багатьох деталей його важко полагодити і коштує це дорожче.
Домашній комп’ютер можна постійно вдосконалювати, додавати оперативні планки, міняти відеокарти додавати другий чи третій жорсткі диски, що, безсумнівно, дуже зручно.
До всього іншого на стаціонарному ПК, як правило, використовуються зручні маніпулятори. Користувач може сам вибрати для себе клавіатуру, купити зручну мишку і килимок.

За матеріалами — ОРБК.НЕТ