Прості поради для початківця веб-дизайнера.

Автор: | 26.02.2012

У мережі безліч сайтів, які користувачі завантажують постійно, вони обожнюють перебувати там, цікаво, чому вони популярні. Одним із секретів вважається відмінний дизайн, підлеглий дуже строгим правилам. Дотримуватися цих рекомендацій необхідно, це буде нескладно, але дійсно це допоможе залучити до вас аудиторію.

Якщо портал швидко завантажився, можна з задоволенням вивчати його вміст, а не шукати новий. Щоб не виникали труднощі, доведеться оптимізувати графіку. Без анімації виходять також дуже симпатичні веб шаблони, а картинки треба перед завантаженням звичайно зменшити.

Всі рубрики повинні бути на видному місці, кидатися відвідувачам в очі, щоб людина могла перейти без зайвих рухів в інший розділ. Треба неодмінно регулярно оновлювати сайт, адже люди шукають щось нове. Осмислені матеріали стануть вашим головним козирем, але не потрібно брати кількістю, читати всіляку нісенітницю ваші гості не будуть.

Добре продумайте, відтінки і саме оформлення що і в яких пропорціях буде. Використовувати цілу веселку кольорів можна на порталах тільки для маленьких дітей, візитки різних фірм краще витримувати в строгому діловому стилі, а тема туризму також вимагатиме яскравості.

Текст повинен на сторінках зручно читатися, блискучих елементів бажано уникати, як і великих анімованих банерів. Недоречно і наявність різних рекламних повідомлень, роликів, спливаючих вікон, це сильно гостей дратує. Портали з аудіо вигідно виглядати лише у певних випадках. Композиції національних виконавців різних країн на порталі, присвяченому туризму, є відмінним доповненням, на сайті фірми ці новації не потрібні. Кращий варіант — надати вибір самому користувачеві: якщо захоче, послухає запропонований запис.

На корпоративному порталі потрібно зробити розділ «ПРО нас», написати ваш е-мейл, телефон. Точні відомості неодмінно викликають довіру потенційних клієнтів.

Seo-просування-слово, відоме сьогодні багатьом, щоб ресурс зайняв гідне місце в рядку пошуку, зробіть карту. Потім можете вільно втілювати свої ідеї.