Генерація трафіку від прострочених доменів.

Автор: | 21.02.2012

Якщо ви як і більшість веб майстрів, витратили багато часу і сил, намагаючись отримати свою частку інтернет-трафіку і вже, напевно, вклали гроші і час на пошукові системи, дошки оголошень, банерну і текстову рекламу і e-mail розсилки, ви повинні подумати. Хіба ці методи просування принести для вашого сайту потік відвідувачів, яких ви шукали?

Ви хотіли б дізнатися про більш простий, більш ефективний спосіб значно підвищити свій потік трафіку майже за одну ніч?

Є дуже хороша альтернатива вище написаних технологій просування, і теж є досить ефективна в генерації трафіку.

Кожен день налічується більше 3 мільйонів відвідувань сайтів, повністю втрачених з-за прострочених доменів. Чому це відбувається і яка від цього користь може бути вам?

Реєстрація доменних імен, повинна бути оновлена через періодичні інтервали часу, найчастіше це відбувається щорічно, для того, щоб залишатися активними. Якщо продовження реєстрації не відбувається ім’я домену закінчується і його відключають від обслуговування. Коли це відбувається, доменне імя стає доступним для придбання та використання іншим бажаючим веб-майстрам.

Якщо ці домени чисті і без санкцій вам доведеться менше вкласти вже в просування і тим більше попередній веб-майстри вже вклали в їх просування грошей і часу до того ж трафік з пошукових систем на них йде постійно — навіщо втрачати відвідувачів. Відключений домен від обслуговування буває часто вже напханий гіпертекстовими посиланнями на нього (у нього багато зворотних посилань з інших сайтів), є Page Rank і індексується в основних пошукових системах, залишається тільки підібрати хостинг. Часто так буває, що URL, його також включений у платні веб-каталоги.

Ви можете знайти та купити домен такий у якого минув час обслуговування, а веб-майстер відмовився від нього, або забув вчасно продовжити, далі після покупки вам залишається підтримка веб-сайту з вашим власним контентом і посиланнями або просто перенаправити потік відвідувачів, на один з ваших інших веб-сайтів. Якщо ви вирішите використовувати перенаправлення, майте на увазі, що ім’я домену з темою вашого ресурсу повинно бути бажанно співзвучне, це буде працювати краще. Ви так само можете його викупивши перепродати. Або просто на напів автоматичному режимі заробляти гроші на сайті і спокійно жити ні про, що не турбуючись.

Тисячі доменних імен, закінчується кожен день. Пошук кращого доменного імені в реєстрації по собі знаю може бути трудомістким завданням. Так, що іноді краще викупити вже використаний домен і його простіше буде розкрутити.