Google не дозволила перетворити Street View в гру-стрілялку.

Автор: | 13.12.2011

Компанія Google заборонила голландському рекламному агентству Pool Worldwide використовувати вуличні панорами з сервісу Street View в якості декорацій до гри-стрелялке, передає Sky News.

У вихідні 10-11 грудня агентство розмістило на своєму сайті онлайн-гру Shoot View в жанрі шутера від першої особи. Місцем дії в грі були вулиці справжніх міст, сфотографовані Google і розміщені у вигляді панорам на сервісі Street View. Трейлер гри з’явився на відеохостингу YouTube. Google не дозволила перетворити Street View в гру-стрілялку.

Герой гри переміщався по віртуальному світу з автоматом M4. Прогулянку супроводжували звуки стрілянини. Можна було цілитися в автомобілі, будинки і перехожих, але ніякого ефекту, це не мало — оточення, як і раніше залишалося статичним.

У вівторок, 13 грудня, зайти в гру стало неможливо, оскільки Google закрила для Pool Worldwide доступ до вуличних панорам. Само агентство на своєму сайті визнало, що «Google ‘вбила’ посилання на API», але пообіцяло, що гра «скоро повернеться». Станом на момент публікації на сторінці гри розміщено напис «Ctrl + alt + delete«.

Сервіс вуличних панорам Google Street View заробив в 2007 році. Зараз він охоплює практично всю територію США, більшу частину Європи, а також Бразилію, Японію, Австралію, Нову Зеландію, ПАР та інші країни. Росія на сервісі поки не представлена, але у вересні повідомлялося, що Google зніме для Street View Петергоф і парк «Царіцино».

Для зйомки панорам використовується кілька камер, встановлених на даху автомобіля. У місцях, де заборонено рух на автомобілях, Google використовує інші засоби переміщення — наприклад, велосипед або снігохід.